Online Destek
İzmir Oto Kiralama
Haber & Duyuru
Wheelchair Transfers
18.07.2019 - 06:15
  Wheelchair Transfers This transfer service is equipped with specially customized vehicles to accommodate passengers with total or partial limitations. The passenger’s wheelchair will b ...

Engelli Transfer Aracı
20.03.2014 - 14:50
Nemo Oto Kiralama olarak,engelli müşterilerimiz için kolaylık sağlıyoruz.Asansörlü aracımız ile güvenli yolculuklar yapabilirsiniz.Asansörlü ve rampalı araç ...

Havalimanı Transfer Hizmetleri
12.11.2013 - 10:10
Nemo Oto Kiralama 5,7,13,21 kişi kapasiteli özel tasarlanmış vip araçları ile size ve konuklarınıza konforlu transfer hizmetleri sunmaktadır.Tüm transfer araçları belgeli olan ...

Transfer
19.02.2013 - 15:54
İzmir'de şehir içi yada şehir dışı transferlerinizde hizmetinizdeyiz

Araçlarda Sigara Yasağı
18.09.2010 - 09:22
Araçlarımızda sigara içilmesine izin verilmemektedir.Araç kira sözleşmemizde yazan açıklamaları lütfen okuyunuz. Sigara araçlarda kötü kokuya ne ...

VIP HİZMETLER

Bu Site Satılıktır.

15 Yıldır Sektörde Tek Bir Şikayet Almamış, Sorunsuz Müşteri Portföyümüzü ve Telefon Numaramızı, Emeklilik ve Şehir Değişikliği Nedeni İle Satıyoruz. 0542.572 44 11 Numaralı Telefonu Arayarak Detalı Bilgi Alabilirsiniz.

    
NEMO Şahsınıza, ailenize ve aile yakınlarınıza, kuruluşunuzun üst yöneticileri veya çok önemli misafirleriniz için üstün özellikli VIP şoförlü taşıma hizmetleri de sunar.

     Noktadan noktaya, uluslararsı standartta sunulan bu hizmetlerimiz sayesinde, ayrıcalıklı olmanın farklılığını ve gururunu en ince detaylara kadar hassasiyetle yaşarsınız.

     Biz iş seyahatlerinin üst düzey yönetim yapısının vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanıyoruz.Bu doğrultuda seyahat halindeki yönetici iş adamlarının zamandan olabildiğice kazanmalarını sağlamaya özen gösteriyoruz, çünki biliyoruz ki hareket halindeki iş adamlarının zamanlarını en etkili bir şekilde kullanabilmelerini sağlamak mesleğimizdeki en önemli unsurdur.

       Transfer hizmetlerini, her türlü kapasitede aracı bünyesinde bulundurarak, güleryüzlü ve uzman personeli ile profesyonelce sunar.Kişisel Özel Sektör yada Kurumsal Ziyaretlerinizde Beklentilerinizi aşan düzeyde hizmet sunmak,Firmamız Personeline verdiğimiz eğitimin ilk kuralıdır.
Sürücülerimizin Güvenlik Soruşturmaları Yapılmış Olup, SRC ve PSİKOTEKNİK Sertifikalı Profesyonel Bir Ekipden Oluşmaktadır.
Seyahatinizin, Gizlilik, Güvenirlilik, Konforlu Geçmesi İçin Önceden Alacağımız Proğramınız Firmamız Yöneticileri Tarafından Yönetilmektedir. Üstlendiğimiz Hiç Bir İş Referans Olarak Kullanılmaz, Hukuksal Zorunluluklar Dışında 3.Şahıslar İle Paylaşılmaz. Seyahat Öncesi Yada Seyahat Esnasında Yasal Olmayan Teklifler Red Edilir ve Proğram Sürücü Tarafından İptal Edilir.


        NEMO,havaalanı-otel ve diğer transfer hizmetlerini size 24 saat boyunca sağlamaktadır.

VIP PERSONEL
       Müşterilerimize sürekli ve mükemmel hizmeti sunabilmek için çalışanlarımız, hizmet felsefemizin her unsurunu büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Deneyimli ve özel seçilmiş personelimiz, özellikleri ve birikimiyle mümkün olabilecek en uygun seçenekleri size uygun şekilde sunabilmek üzere özenle seçilmiştir.

 
VIP ARAÇ PORTFÖYÜMÜZ

  Web Tasarım - SBB Reklam © 2010